Dla Lekarzy i Higienistek

Monoflow do nowej jakości czyszczenia i pielęgnacji szkliwowych zębów. Unikalna produkcja pozwala nam uzyskaćdrobiny o odpowiedniej wielkości i technologii technologii. Szczegółowe badania produktu mogą się pojawić, że jest jeszcze w przyszłości w usuwaniu ujawnień, a także wszelkich wszelkich przebarwień.

Piasek Monoflow można stosować, że rodzajach piaskarek wszystkich pracuje na rynku, jednocześnie nie uszkadza na szkliwa zębów i nienadwrażliwości.
Monoflow dostępny jest w opakowaniach o pojemności 350g w 8 smakach ( wiśniowym, jabłkowym, pomarszczonym, malinowym, czarnej porzeczki, miętowym i neutralnym).

Piasek TOP – wielkość 60 µm, najbardzej abrazyjny, szybki i szybki postęp w codziennej profilaktyce naddziąsłowej do nieprawidłowej zanieczyszczenia powierzchni. Dostępny w tradycyjnych smakach w butelkach 300g.
Piasek – wielkość ziaren 40, delikatniejszy przez co również w profilaktyce i przebarwień, komfort dla pacjenta. Dostępny w tradycyjnych smakach w butelkach 300g.
Piasek PERIO – wielkość ziaren 20 µm, planowana propozycja dla pacjenta, doskonały do ​​przygotowania terapii zabiegów, profilaktyka biofilmu w zaawansowanych kieszonkach, wakacyjnych implantów i aparatów ortodontycznych. Dostępny w tradycyjnych smakach w butelkach 300g.

Znakomite efekty piaskowania, które nie mają innego wkładu ze stosunkami naszego piasku. Wydajne, opakowanie, że koszty operacji mają duże znaczenie, aby uzyskać możliwość pracy na wykonanie pracy stomatologa lub higienistki.

Produkty Monoflow można nabyć od obarczenia regionalnego dystrybutora Monoflow ( patrz mapa ). Jeśli chcesz poznać nasze produkty i przetestować ich jakość, zapraszamy na nasz profil na Facebooku ( kontakt ).

 

Aktualności

Monoflow opis

Kamień, osad i przebarwienia zostają skutecznie oczyszczone. Dzięki swojej budowie nie zbryla się i nie zatrzymuje pracy piaskarek. Odpowiednia wielkość i kulisty kształt cząsteczek piasku zapewnia komfort zabiegu dla pacjenta. Dostępny w wielu smakach: miętowy, wiśniowy, jabłkowy, porzeczkowy, cytrynowy, pomarańczowy i malinowy.
Nie powoduje podrażnień szkliwa ani tkanek miękkich. Można stosować we wszystkich typach piaskarek.

Kontakt

  • homeMonoFlow
  • phone+48 22 634 35 96
  • phone+48 601 258 323
  • mailbiuro@monoflow.pl
  • mapDzielna 5/1a
  • map00-162 Warszawa