Dla Dystrybutorów

Ofertę współpracy kierujemy do sklepów i hurtowni stomatologicznych, ale także do osób prowadzących indywidualną działalność gospodarczą w zakresie dystrybucji produktów stomatologicznych.

Dzięki Monoflow Wasi klienci uzyskają produkt całkowicie zgodny z ich oczekiwaniami: wydajny i skuteczny, dostępny w konkurencyjnej cenie. Produkt skierowany jest do lekarzy stomatologów i higienistek, a także przychodni stomatologicznych i centrów medycyny estetycznej, które wykonują zabiegi piaskowania zębów.

Monoflow dostępny jest w opakowaniach o pojemności 350g w 8 smakach (cytrynowym, wiśniowym, jabłkowym, pomarańczowym, malinowym, czarnej porzeczki, miętowym i neutralnym).

Piasek TOP – wielkość ziaren 60 µm, najbardziej abrazyjny, szybki i skuteczny w codziennej profilaktyce naddziąsłowej do mocno zanieczyszczonych powierzchni zębów. Dostępny w siedmiu smakach w butelkach 350g.
Piasek SOFT – wielkość ziaren 40 µm, delikatniejszy przez co również polecany w profilaktyce osadów i przebarwień, wyraźny komfort dla pacjenta. Dostępny w siedmiu smakach w butelkach 350g.
Piasek PERIO – wielkość ziaren 20 µm, zdecydowanie największy komfort dla pacjenta, doskonały do częstych zabiegów, profilaktyka biofilmu w głębokich kieszonkach, wokół implantów i aparatów ortodontycznych. Dostępny w siedmiu smakach w butelkach 350g.

Jako Dystrybutor Monoflow otrzymujesz – obok atrakcyjnego i konkurencyjnego produktu – także kompleksowe wsparcie merytoryczne oraz marketingowe i reklamowe. Nawiązując z nami współpracę, wprowadzasz do swojej oferty innowacyjny produkt stomatologiczny o wyjątkowej skuteczności.

Więcej informacji o produkcie oraz warunkach współpracy możecie Państwo uzyskać u naszego przedstawiciela:

Jacka Kałużnego 601 258 323

Jeśli chcesz uzyskać szczegółowe informacje o Monoflow, nawiązać współpracę i zostać autoryzowanym dystrybutorem produktów  Monoflow, skontaktuj się z naszym Biurem Handlowym. Zapraszamy również na nasz profil na Facebook (kontakt).

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mapa sieci autoryzowanych dystrybutorów Monoflow.

Aktualności

Monoflow opis

Kamień, osad i przebarwienia zostają skutecznie oczyszczone. Dzięki swojej budowie nie zbryla się i nie zatrzymuje pracy piaskarek. Odpowiednia wielkość i kulisty kształt cząsteczek piasku zapewnia komfort zabiegu dla pacjenta. Dostępny w wielu smakach: miętowy, wiśniowy, jabłkowy, porzeczkowy, cytrynowy, pomarańczowy i malinowy.
Nie powoduje podrażnień szkliwa ani tkanek miękkich. Można stosować we wszystkich typach piaskarek.

Kontakt

  • homeMonoFlow
  • phone+48 22 634 35 96
  • phone+48 601 258 323
  • mailbiuro@monoflow.pl
  • mapDzielna 5/1a
  • map00-162 Warszawa